Angel Has Fallen na zwiastunie. Gerard Butler i Morgan Freeman w filmie akcji

Sympatycy „Olimp w ogniu” i „Londyn w ogniu” nie mogą przejść obojętnie obok „Angel Has Fallen”. Jest to najnowsza produkcja w reżyserii Rica Romana Waugha, który miał okazję przygotować między innymi „Skazany” i „Infiltrator”.

Tolkien – recenzja filmu. Tam i z powrotem

Akcja „Angel Has Fallen” pozwoli nam uczestniczyć w zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych Allana Trumbulla (Morgan Freeman). W całą sytuację zostanie wplątany i niesłusznie oskarżony jego zaufany ochroniarz, agent Secret Service, Mike Banning (Gerard Butler). Mężczyzna zostanie aresztowany, ale zdoła uciec, by następnie móc odkryć prawdę i pomóc odeprzeć zagrożenie. Banning zwróci się do niespodziewanego sojusznika, ponieważ tylko wspólnymi siłami specjalista może oczyścić swoje nazwisko, uchronić rodzinę i uratować kraj przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Brzmi nieźle? Pierwszy zwiastun nie zapowiada wielkich scen, jednak możemy mieć nadzieję, że akurat tym razem materiał nie zdradza za wiele. W sumie sympatycy serii i tak wiedzą, czego mogą się dokładnie spodziewać.

Premiera „Angel Has Fallen” została zaplanowana na 23 sierpnia.

Polecamy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *