Bard of Blood na Netflix. Szpiegowski thriller na zwiastunie i z datą premiery

27 września odbędzie się premiera wszystkich epizodów serialu „Bard of Blood”. Jest to thriller szpiegowski przygotowany na podstawie powieści Bilala Siddiqiego z 2015 roku i przedstawia losy byłego agenta RAW, który wpada w duże kłopoty.

„Wyrzucony z indyjskich służb specjalnych agent Kabir Anand, odważna analityczka Isha Khanna oraz uśpiony agent Veer Singh wspólnie podejmują się tajnej misji w Beludżystanie, gdzie pochwycono czwórkę indyjskich szpiegów. Gdy misja zdaje się zmierzać ku porażce, Kabir — w tej roli Emraan Hashmi — musi stawić czoła demonom z przeszłości, aby zapobiec wybuchowi wojny.”

Pewnie nie będzie to najmocniejsza, tegoroczna premiera Netflixa, ale pierwszy zwiastun wygląda nieźle. Produkcja pewnie trafi w gust największych fanów gatunku, jednak jak widać Netflix stara się zainteresować swoją ofertą bardzo szerokie grono odbiorców.

Główna rola w filmie przypadła Emraanowi Hashmiowi – jest to indyjski aktor filmowy, który systematycznie notuje sukcesy i zbiera pochwały za kolejne role.

Polecamy również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *