BlizzCon 2019. Wszystkie zapowiedzi w jednym miejscu – jak oceniacie imprezę?

Wojtek:  Powiedzmy sobie tak: Blizzard nie mógł zawalić. Ostatnie wpadki sprawiły, że firma musiała zaprezentować dzisiaj duże gry, które są pewnie okupione ogromnymi nadgodzinami. Teraz Blizzard nie może popełnić błędów, bo każda wpadka będzie niezwykle dotkliwa.

To właśnie z tego powodu widzieliśmy dzisiaj mroczne, przepełnione złem Diablo 4, intrygujący dodatek do World of Warcraft, kolejne rozszerzenie do Hearthstone’a oraz przyjemny Overwatch 2. Czegoś tutaj zabrakło? Zdecydowanie nie. To było świetne widowisko, które choć może i powinno trwać odrobinę krócej, to mimo wszystko zobaczyliśmy tutaj sporo ciekawych materiałów.

Co ważne – Diablo 4 zostało zapowiedziane na aktualną generację… Czyżby premiera jeszcze przed next-genami? Aż trudno uwierzyć. Szkoda, że zabrakło daty premiery, ale podejrzewam, że deweloperzy chcą budować hype.

Nieźle zapowiada się sam Overwatch 2 – chcecie grać tylko PVP? Zostaniecie na „jedynce”, a jeśli zdecydujecie się na nową zabawę, to sięgniecie po… Dwójkę. To w zasadzie tak naprawdę fabularny/kooperacyjny dodatek, ale mam wrażenie, że nie będziemy się nudzić.

Dla mnie? Konferencja 5/5! Czekam na więcej! 🙂

BlizzCon 2019 – wszystkie zapowiedzi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *