Borderland 3 wkrótce otrzyma fabularne DLC. Gracze napadną na kasyno

Borderlands 3 zadebiutował we wrześniu, ale jeszcze przed premierą deweloperzy informowali o przygotowaniu fabularnych dodatków. Pierwszy, zatytułowany „Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot”, zadebiutuje 19 grudnia. Pliki trafią jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Gracze tym razem wyruszą do bardzo interesującego miejsca – kasyna samego Handsome Jacka, który zebrał w swoim skarbcu sporo dobroci. To Moxxi postanowiła zebrać ekipę i wyruszyć na wymagającą misję, więc możemy liczyć na kilka ciekawych wątków, które wprowadzi ta charyzmatyczna NPC.

Wyzwanie będzie odpowiednio dostosowane do zainteresowanych – wystarczy posiadać dostęp do statku Sanctuary III, by móc sprawdzić nową misję. Twórcy podkreślają, że zamierzają skalować poziom trudności, ale nawet w tej sytuacji nie możemy liczyć na łatwy poziom trudności.

Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot jest pierwszym z czterech fabularnych dodatków – wszystkie DLC zgarniecie dzięki Przepustce Sezonowej. Pakiet rozszerzeń jest wyceniony na 209 zł (PSN).

Więcej o tej grze przeczytasz na naszej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *