Death Stranding. Znany amerykański komik jako Easter Egg, długość zabawy i aktualizacja 1.04

Conan O’Brien odwiedził jakiś czas temu twórców Death Stranding w studiu Kojima Prodcutions. Oczywiście nie zabrakło gagów i żartów z tego exclusive’a zmierzającego na PS4. Sam Hideo Kojima też wykazał się dobrym humorem, proponując Conanowi przeniesienie jego wizerunku do gry.

Okazuje się, że nie był to tylko żart bez dalszego ciągu. Wizerunek (i głos!) O’Briena naprawdę znajduje się w Death Stranding, jako Easter Egg. 

Poniżej jeden akapit z drobnymi spoilerami (instrukcjami jak znaleźć rzeczony Easter Egg)

By znaleźć mężczyznę trzeba w grze poczekać na misję z cosplayerem w Epizodzie 3, zaakceptować ją, a następnie udać się do miejscówki znajdującej się na północny -zachód od South Knot City.

Takich Easter Eggów znajduje się oczywiście więcej w Death Stranding – przejście gry zajmuje ok. 40-50 godzin, ale osoby, które będą „lizać ściany” i odkrywać wszystkie sekrety mogą wycisnąć z produkcji ponad 80 godzin zabawy.

Warto powiedzieć, że deweloperzy przygotowali aktualizację premierową, oznaczoną kodem 1.04. Na szczęście pliki nie ważą wiele – pobrać trzeba tylko ok. 1 GB danych.

Aktualizacja 1.04 wprowadza następujące zmiany:

  • Szereg poprawek wydajności gry
  • Eliminacja wielu problemów

Warto sprawdzić:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *