FIFA 20 pokazuje nowości! Zwiastun rozgrywki

Już na E3 2019 otrzymaliśmy pierwszy zwiastun FIFA 20, który pozwolił spojrzeć na VOLTA. Do produkcji powraca oczekiwana od dawna piłka uliczna, jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych przez deweloperów z EA Sports. Dzisiaj oglądamy pierwszy fragment rozgrywki z najnowszej piłki Elektroników – nie jest to jeszcze bezpośredni i pełny mecz, ale przynajmniej widzimy kilka nowinek przygotowanych przez deweloperów.

Wśród nowych mechanik z FIFA 20 możemy wyróżnić celownik podczas strzelania z jedenastego metra oraz rzutu wolnego – w tym drugim przypadku bez problemu zadbamy o odpowiednie podkręcenie futbolówki. Deweloperzy spędzili podobno sporo czasu, by mieć pewność, że ruchy piłkarzy będą bardziej naturalne, ale oczywiście wszystko sprawdzimy dopiero w okolicy premiery – aktualnie EA Sports nie zdradziło szczegółów wersji demonstracyjnej.

Autorzy odświeżyli także rywalizacje jeden na jednego podczas ataku oraz w obronie, w grze znajdzie się poprawiona fizyka piłki, a zarazem z większą przyjemnością mamy strzelać do bramki podczas starć z samym bramkarzem.

To oczywiście dopiero początek – w kolejnych tygodniach powinniśmy otrzymać konkretne informacje dotyczące przygotowanych zmian. Już wcześniej deweloperzy zapowiedzieli sporą listę nowości.

Warto jednocześnie pamiętać, że w przypadku najnowszej Fify jesteśmy świadkami ciekawej sytuacji. EA musi mierzyć się z brakiem Juventusu – sytuacja nie spodobała się inwestorom oraz wielu graczom, więc wydawca nie może dłużej czekać z prezentacją nadciągającej piłki.

Więcej o FIFA 20:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *