Figurki prezentujące Fatality z Mortal Kombat? Todd McFarlane wspomina o planie

Todd McFarlane pojawił się na San Diego Comic-Con, gdzie twórca miał okazję zaprezentować dwie figurki z Mortal Kombat 11. Jego firma McFarlane Toys zaprezentowała Sub-Zero oraz Scorpiona – niestety aktualnie nie znamy ostatecznych cen gadżetów.

Twórca z Kanady wypowiedział się także na temat pewnej koncepcji – McFarlane został ostatnio zapytany, czy jest możliwe przygotowanie figurki, która zaprezentowałaby Fatality z Mortal Kombat. Jedna, zatrzymana scena ukazałaby przykładowo rozrywanie jednej z postaci lub obcinanie jej głowy.

Kanadyjczyk podkreślił, że choć pomysł wydaje się interesujący, to trudno byłoby otrzymać wszystkie zgody – autorzy musieliby zdobyć zaufanie partnerów, którzy chcieliby zająć się produkcją zabawek (Warner Bros. i NetherRealm Studios).

McFarlane wspomniał jednak o ciekawym pomyśle – Fatality mogłoby zastąpić dodatkowe rekwizyty, które często lądują w pudełkach z figurkami. Zamiast wymiennych mieczy, bohater mógłby otrzymać rekwizyty pozwalające przykładowo rozszczepić głowę.

Co sądzicie o takim pomyśle?

Warto spojrzeć:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *