Guacamelee! Super Turbo Championship Edition za darmo!

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition trafiło na rynek w 2014 roku. Jest to wypakowana treścią edycja Guacamelee, która została wypakowana zawartością, a dodatkowo twórcy znaleźli czas, by upiększyć oprawę.

Heavy Rain, Beyond: Two Souls i Detroit Become Human w świetnych cenach na PC. Znamy daty premier

Humble Bundle wystartowało z nową promocją, której ozdobą jest właśnie darmowe wydanie Guacamelee! Super Turbo Championship Edition . Zainteresowani muszą wskoczyć na witrynę, zalogować się, wyrazić chęć odbierania wiadomości (newsletter), a następnie otrzymają kod, który należy wykorzystać na Steam (do 23 maja).

Jest to naprawdę świetna wiadomość, ponieważ Guacamelee! Super Turbo Championship Edition zgarnęła w swoim czasie oceny na poziomie 80%. Dziennikarze zachwalali dynamiczną rozgrywkę, która potrafi przykuć do ekranu nawet na 16 godzin. Ukończenie samej historii to dobre 7 godzin zabawy.

W sumie dawno nie było takiego dnia – Epic Games rozdaje pieniądze, później pozwala pobrać kolejną grę, w międzyczasie poznajemy promocję na gry Quantic Dream, a jeszcze Ubisoft dorzuca od siebie trochę przyjemności:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *