Kit Harington, wcielający się w Jona Snowa z Gry o Tron, ma dołączyć do Marvel Cinematic Universe

Od zakończenia 8. sezonu „Gry o Tron” od HBO, w Internecie nieustannie trwają debaty dotyczące tego, którego z aktorów czeka w przyszłości największa kariera. Świetny serial wniósł na salony całą masę utalentowanych aktorów, przed którymi świat filmowy stoi otworem. 

I wygląda na to, że powoli klaruje nam się odpowiedź, który z aktorów pierwszy wybije się ponad stawkę. Portal Deadline, powołując się na swoje źródła, przekazał, że Kit Harington, który wcielił się w „Grze o Tron” w Jona Snowa, dołączy do obsady następnych produkcji MCU

Niestety nikomu obecnemu na D23 Expo nie udało się dowiedzieć, w jakim filmie oraz jaką rolę miałby pełnić rzeczony aktor. Spekuluje się jednak, iż jeszcze przed końcem weekendu, w trakcie wydarzenia, wiadomość może zostać ogłoszona publicznie i wtedy doczekamy się konkretów. 

Co Wy myślicie na ten temat? W jakiej roli widzicie Kita: bohatera, złoczyńcy, czy kogoś drugoplanowego? A może już na zawsze będzie dla Was „tylko” Jonem Snowem?

[Aktualizacja #1]

Zgodnie z przewidywaniami, jeszcze przed końcem trwania wydarzenia, udało nam się poznać rolę, która przypadnie lubianemu aktorowi. Kit Harington wejdzie w rolę Dane’a Whitmana – szerzej znanego jako Black Knight i zadebiutuje w nadchodzącym filmie „Eternals„, który swoją premierę będzie miał już w listopadzie 2020 roku!

Przy okazji potwierdzono także, że w rolę innej członkini, Sersi, wcieli się Gemma Chan!

Więcej ciekawych informacji z D23:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *