Microsoft poważnie zastanawia się nad ceną Project Scarlett

Wedle zapewnień, Project Scarlett zapewni ogromny wzrost mocy wydajnościowej względem Xboxa One X. Nowa konsola musi przeżyć na rynku przez dłuższy czas, a gracze z pewnością chcieliby uniknąć powtórki z obecnej generacji, gdzie po kilku latach od premiery, giganci zapowiedzieli mocniejsze wersje swoich maszynek, zachęcając nas do wydania pieniędzy kolejny raz podczas tej samej generacji. 

Project Scarlett to next-gen Microsoftu! Znamy szczegóły rywala PlayStation 5

Obecnie, jest jeszcze za wcześnie by cena nowego urządzenia została ujawniona, to stanie się zapewne na przyszłorocznej edycji E3. Niemniej jednak, Microsoft może udzielać nam wskazówek, z wydatkiem jakiego rzędu musimy się liczyć. Jason Ronald, dyrektora ds. zarządzania programem podzielił się komentarzem związanym z tą sprawą:

Jesteśmy świadomi, ile można zażądać za konsolę i czego oczekują konsumenci. Z drugiej strony jednak, dokonujemy innowacyjnych zmian i przesuwamy dotychczasowe granice, jakie wyznaczono. Obecnie nie możemy zdradzić żadnych szczegółów dotyczących ceny i specyfikacji technicznej. Ale jesteśmy pewni, że to co tworzymy jest dobre. Poprzeczka dla konsol do gier zostanie zawieszona bardzo wysoko.

Najbliższe miesiące będą krok po kroku zalewały nas kolejnymi plotkami i zapewnieniami firm, że to właśnie ich sprzęt będzie najlepszym wyborem. Pozostaje jednak kwestia przywiązania do marki, a także fakt, że to gry sprzedają konsole. 

Warto przeczytać:

Project Scarlett będzie wspierać płyty. Microsoft pozwoli na wybór.

Major Nelson prezentuje Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Kto wygrał E3 2019? Najlepsze konferencja, najciekawsza gra i więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *