Microsoft zapowiada imprezę. Możemy spodziewać się kolejnych nowości

Na tegorocznej konferencji podczas E3 Microsoft nie pokazał nam wszystkich tytułów, o jakich doszły nas plotki, ale ujawnienie wstępnej daty premiery następcy Xboksa One, włączyło licznik, wedle którego gigant z Redmond musi narzucić naprawdę szybkie tempo. Za rok o tej porze nowa generacja będzie od nas o krok, a do tego czasu zapewne i Sony wyłoży karty na stół. 

4 tytuły AAA od Microsoftu rokrocznie?

Dlatego też nie zwlekając, Phil Spencer, będący szefem marki Xbox zaprosił nas na kolejną edycję XO, corocznego święta dla fanów konsoli „zielonych”. Jak usłyszeliśmy, wiele rzeczy zostanie nam zaprezentowanych po raz pierwszy, a firma przygotowała wiele niespodzianek. Microsoft liczy na „tysiące” odwiedzających, a tych przecież trzeba odpowiednio ugościć. 

Tegoroczne X0 odbędzie się w Londynie – w listopadzie. Dla przypomnienia – poprzednia odsłona miała miejsce w Meksyku i ujawniono na niej m in. wykupienie studia inXile, nowy dodatek do Forza Horizon 4, czy choćby wsparcie Xboksa dla myszki i klawiatury. Miejmy więc nadzieję, że tegoroczna impreza nie tylko pobije tą sprzed roku, ale wszystkie dotychczasowe.

Warto również przeczytać:

Project Scarlett z obsługą płyt. Firma nie przechodzi na tryb digital-only.

Te nadchodzące tytuły dostaną kopniaka od Xboksa One X.

Tak wygląda ostatni rzut gier z ‚kompatybilności wstecznej”. Microsoft skupiony na nowej konsoli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *