Mortal Kombat w kinach. Znamy aktorów wcielających się w Sonyę i Kano

Od kilku tygodni znamy już część obsady z nowego filmu Mortal Kombat. Wiadomo już, że w filmie wystąpi Mehcad Brooks, który wcieli się w Jaxa. Na ekranie zobaczymy też Tadanobu Asano (znanego z „Thor: Ragnarok”), który zagra Raidena oraz debiutantkę z Australii, Sisi Stringer jako Mileenę. Wiadomo też, że w roli Sub-Zero zobaczymy Joe Taslima, a w Liu Kanga wcieli się Ludi Lin.

Teraz pora na kolejne nazwiska. Hollywood Reporter podaje dzisiaj, że w filmie jako Sonya Blade wystąpi Jessica McNamee (znana z „Meg”). Pewne jest już, że Josh Lawson (znany z „House of Lies”) wcieli się w Kano. W filmie pojawi się też w jednej z ważniejszych ról Lewis Tan (znany z „Wu Assassins” i „Deadpool 2”), ale nie wiadomo jeszcze w jakiego zawodnika z uniwersum Mortal Kombat się wcieli.

Mortal Kombat ma być rebootem dla całej marki w kinach. Cały czas trwają castingi, więc na szybkie pojawienie się obrazu w kinach nie mamy co liczyć. Wiadomo, że zdjęcia będą kręcone w południowej Australii, a producentami są Larry Kasanoff, E. Bennet Walsh i Michael Clear. Premiery filmu należy spodziewać się 5 marca, 2021 roku. 

Premiera filmu ustalona została wstępnie na 5 marca 2021 roku. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *