Omijaj reklamy w TV dzięki Advoider Lite

A A

Oglądanie telewizji to wciąż jedna z ulubionych rozrywek Polaków. Największy problem z nią nie zmienia się jednak od lat – to przerwy reklamowe, których długości nie sposób się domyślić. Okazuje się, że już wcale nie trzeba, bo z pomocą przychodzi – a jakże! – aplikacja mobilna. Jej nazwa to Advoider Lite.

Advoider Lite to prosta i lekka aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie lub tablecie z systemem Android lub iOS. Jej najważniejsza funkcja jest bardzo praktyczna – krótko mówiąc, użytkownik otrzymuje informację o zakończeniu przerwy reklamowej w telewizji. Przykładowo: oglądamy sobie film i w którymś momencie rozpoczynają się reklamy, przełączamy więc kanał, by ich nie oglądać, ale mamy pewność, że w odpowiednim czasie wrócimy na seans.

Advoider Lite screen

Aplikacja zadebiutowała kilka dni temu i aktualnie pozwala na śledzenie sytuacji na 16 najpopularniejszych kanałach telewizyjnych w Polsce. Z czasem lista ta ma się wydłużać. Programik informuje o tym, czy transmitowane są w danym momencie programy czy reklamy, a jeśli te drugie, to podaje przewidywaną długość trwania przerwy. 

Oprócz swojej podstawowej funkcji Advoider Lite oferuje również program telewizyjny dla przeszło 200 kanałów oraz możliwość ustawiania przypomnień o ulubionych filmach, serialach i programach. 

Pobierz Advoider Lite o mijaj reklamy w TV:

Pobierz Advoider Lite (Android)
Advoider Lite (Android)
Pobierz Advoider Lite (iOS)
Advoider Lite (iOS)

Aplikację można testować za darmo przez 14 dni. Następnie należy wykupić abonament:

  • na jeden miesiąc: 4,99 zł
  • na trzy miesiące: 12,99 zł
  • na sześć miesięcy: 23,99 zł

Źródło: QDIQO, Advoider

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *