Origin Access i Origin Access Premier z nowymi grami. Into the Breach i Mutant Year Zero na liście

Electronic Arts rozbudowało Origin Access i Origin Access Premier. Gracze mogą pobierać nowe produkcje, ale oczywiście zestawienie różni się w zależności od zainwestowanych pieniędzy. Posiadacze „Premier” mogą liczyć na pozycje z obu list.

Origin Access. W usłudze wylądowało aż 12 nowych gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen

Majowa oferta Origin Access i Origin Access Premier to przede wszystkim kapitalne Into the Breach, które zostało docenione przez graczy na całym świecie. Produkcja w swoim czasie zgarnęła świetne oceny i bez wątpienia warto zainteresować się tą grą. Jeśli inwestujecie w droższy abonament Elektroników, to na pewno musicie zagrać w obie pozycje przygotowane przez EA – otrzymacie tutaj dwie strategie, które wyrwą z Waszego życia dobre kilkadziesiąt godzin.

Nowe gry w Origin Access:

  • Into the Breach – Miej się na baczności podczas losowo generowanych wyzwań, pilotując potężne mechy w strategicznej grze turowej.
  • FTL: Faster Than Light – Przywróć osłony, oddaj pełną salwę albo przenieś moc do silników, by uciec. Sposób, w jaki będziesz dowodzić swoim statkiem kosmicznym, zależy wyłącznie od ciebie.
  • Shift Quantum – Świat gry może i jest czarno-biały, ale rzeczywistość można zmieniać. Zaplanuj swoją ucieczkę w platformówce będącej gimnastyką dla umysłu.
  • Detention – Przenieś się do Tajwanu z lat 60. XX w. i odwiedź szkołę Greenwood High, która pełna jest ponurych zagadek i mrocznych istot.

Nowe gry w Origin Access Premier: 

  • Tropico 6 – Przemawiaj do ludu, poprawiaj infrastrukturę i wysyłaj agentów, by kradli cuda świata. Dla władcy Tropico nie ma rzeczy niemożliwych.
  • Mutant Year Zero: Road to Eden – Ziemia należy do mutantów. Walcz o przetrwanie w walce turowej, starając się odkryć świat pozbawiony ludzi.

Sprawdźcie także poprzednie miesiące Origin Access:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *