Overwatch z nowym bohaterem. Sigma wkracza do gry

Blizzard nie chciał tym razem za długo męczyć fanów Overwatch. Twórcy odpowiedzialni za produkcję szybko potwierdzili krążące w Sieci plotki i zapowiedzieli Sigmę – jest to już 31 bohater w wielkim shooterze amerykańskiej korporacji.

„Poznajcie ekscentrycznego astrofizyka, który pragnie zgłębić tajemnice wszechświata – nie zdając sobie przy tym sprawy z tego, że staje się żywą bronią. Przedstawiamy Sigmę!”

Można powiedzieć wiele złego o ostatnich działaniach Blizzarda, jednak akurat Overwatch to produkcja, która stale otrzymuje ciekawe i bezpłatne dodatki. Twórcy już wkrótce wrzucą na serwery 31 bohatera, a jednocześnie systematycznie gracze pobierają oferują nowe mapy, kolejne systemy, czy też nowe mechaniki.

Sigma może okazać się naprawdę interesującym bohaterem – zwróćcie uwagę na kolejny świetny materiał wideo zapowiadający postać. Overwatch to produkcja, która już dawno powinna otrzymać fabularne dodatki… Choć warto pamiętać, że według plotek kontynuacja zostanie wzbogacona o pełnoprawną kampanię.

Więcej o Overwatch:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *