Prace nad Final Fantasy VII Remake 2 już trwają. Square Enix tłumaczy podzielenie gry

3 marca odbędzie się premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier tej generacji. Nie wszyscy fani marki Final Fantasy potrafią pogodzić się z podzieleniem produkcji na części, więc Square Enix postanowiło wytłumaczyć sytuacje.

Final Fantasy VII Remake z limitowanymi zegarkami za 9430 zł

Na Twitterze Square Enix pojawiło się kilka wiadomości, które zbierają najczęściej pojawiające się pytania z E3 2019. Nie będzie raczej zaskoczeniem, że dziennikarze pytają o podzielenie Final Fantasy VII Remake na odcinki, więc Japończycy zdecydowali się opublikować dodatkową wiadomość.

Final Fantasy VII Remake zdaniem Square Enix przedstawi nam znacznie głębiej świat i bohaterów z Final Fantasy VII od oryginału. Każda gra to ogrom pracy – skalę każdej pozycji można porównać do „samodzielnego Final Fantasy”.

Zespół deweloperów zakończył prace nad „pierwszą grą w projekcie” i teraz twórcy kontynuują planowanie i zarys treści do Final Fantasy VII Remake 2. Autorzy są pewni, że kontynuacja powstanie szybciej:

„Ze względu na pracę wykonaną już przy pierwszej grze, spodziewamy się, że rozwój drugiej części będzie bardziej efektywny. Mamy własny wewnętrzny harmonogram i plan, ale na razie chcielibyśmy skupić się na pierwszej produkcji w projekcie”

Japończycy potwierdzili także, że cała pierwsza część skupia się wyłącznie na Midgarze. Zespół stwierdził, że miasto jest „najlepszym reprezentantem świata Final Fantasy VII”, więc zdecydowano się go rozbudować i zapewnić mnóstwo dodatkowej treści.

Final 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *