PSX Extreme: Max Payne – historia prawdziwa

Remedy Entertainment dopiero teraz odkrywa uroki niezależności. Twórcy nie pracują już dla jednego producenta konsoli, więc kolejne tytuły Finów będą debiutować na różnych sprzętach. Przełomową grą zespołu jest bez wątpienia Max Payne, który pozwolił nam wcielić się w wyjątkowego bohatera.

„Nigdy nie dostaliśmy żadnej „prawdziwej” gry na podstawie dokonań legendarnego reżysera. Ale – jak często we śnie bywa – to wcale tak naprawdę nie znaczy, że ich nie było”

Powyższymi słowami swój tekst zapowiada Adam Piechota, który podkreśla wyjątkowość Maxa. Protagonista podzielił się z graczami mocną opowieścią, ale jednocześnie pozwolił poczuć wyjątkową wolność podczas wybijania kolejnych oprychów.

Redaktor PSX Extreme wspomina o ciekawostkach, przybliża kilka ważnych szczegółów z „życia” Maxa, a nawet przypomniał mi pewien żarcik – w 2016 roku informowaliśmy o Max Payne 4…

Zainteresowanych zapraszamy do najnowszego numeru PSX Extreme. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj, numer zamówicie w sklepie wydawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *