Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi na zwiastunie. Alicia Vikander w thrillerze Netflixa

Netflix przygotował świetną ofertę na październik i najwidoczniej w listopadzie też nie będziemy się nudzić. Jedną z nadciągających premier jest film zatytułowany „Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi” („The Earthquake Bird”). Za obraz w roli reżysera odpowiada Wash Westmoreland („Colette”, „Ostatnia rola”, „Motyl Still Alice”), a scenariusz został przygotowany na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Susanna Jones.

Alicia Vikander od 2018 roku jest Larą Croft, jej nowa przygoda w roli poszukiwaczki skarbów trafi na wielki ekran w 2021 roku, więc Szwedka ma sporo czasu na próbowanie nowych wyzwań. Najnowszą jest bez wątpienia rola w przedstawionej historii. Tym razem kobieta wcieli się w walczącą z demonami ekspatkę:

„Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi” to historia Lucy Fly (Alicia Vikander), tajemniczej ekspatki dręczonej demonami przeszłości, która wikła się w poważny związek z Teijim (Naoki Kobayashi), przystojnym fotografem zmagającym się, podobnie jak ona, z traumatycznymi doświadczeniami. Pozorny spokój Lucy zakłóca pojawienie się w ich życiu naiwnej Lily Bridges (Riley Keough), która pewnego dnia znika bez wieści i wszystko wskazuje na to, że nie żyje.”

Premiera „Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi” została zaplanowana na 15 listopada.

Na naszym serwisie polecamy także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *