Red Dead Redemption 2 przekroczyło 26 milionów sprzedanych kopii. Take-Two dzieli się wynikami

Red Dead Redemption 2Borderlands 3 to zdecydowanie dwa największe tytuły, jakie wypuściło spod swoich skrzydeł Take-Two w przeciągu ostatniego roku. To one sprawiały, że o wydawcach było głośno na całym świecie i przyniosły przy tym kolosalne zyski. 

Przy okazji rozliczenia finansowego, szefostwo firmy podzieliło się wynikami sprzedaży, jakie odnotowały oba tytuły. Warto nadmienić, że wyniki są z dnia 30 września 2019 roku. I o ile w przypadku trzeciej części Borderlands nie zmienia to wiele, to przy Red Dead Redemption 2 sprzedaż na pewno wzrosła- oczywiście za sprawą wersji na PC. 

Niemniej, oba rezultaty robią wiele wrażenie. Zeszłoroczny hit od Rockstar San Diego rozszedł się w liczbie 26.5 miliona kopii (premiera” 26.10.2018 rok), a Borderlands 3, przez te kilka tygodni od debiutu, w 7 milionach (premiera: 13.09.2019 rok).

Pozostając przy drugim tytule, Take-Two ogłosiło, że jest on jednocześnie najszybciej rozchodzącym się tytułem 2K w historii i najlepiej sprzedającym projektem tego studia na PC. Biorąc pod uwagę recenzje i opinie graczy, wszystko to w pełni zasłużenie! 

Przeczytaj więcej o sprawach Take-Two:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *