Resident Evil 8 nadciąga? Capcom zapowiada Project REsistance

Capcom właśnie rozpętał burzę. Firma potwierdziła pracę nad nową częścią serii Resident Evil – produkcja o tajemniczej nazwie Project REsistance zostanie ujawniona podczas Tokyo Game Show 2019!

Pierwsza prezentacja w formie zwiastuna-teasera zostanie opublikowana 9 września o godzinie 17:00 czasu polskiego. Gracze, którzy pojawią się na japońskiej imprezie otrzymają szansę zapoznania się z tytułem. Capcom pokaże gameplay i będzie zbierał informacje zwrotne od fanów.

O pracach nad nowym Resident Evil wiemy od pewnego czasu. Capcom zaprosił ambasadorów marki na specjalne testy – wydarzenie odbędzie się pod koniec września, więc możemy podejrzewać, że Amerykanie otrzymają szansę spojrzenia na gameplay, który zostanie ujawniony na Tokyo Game Show 2019.

W swoim czasie informatorzy wspominali, że trwają prace nad trzema grami – Capcom ma rozwijać pełnoprawny Resident Evil 8, pracować nad Resident Evil 3 Remake oraz eksperymentować z Resident Evil VR. Ten ostatni tytuł ma trafić wyłącznie na gogle wirtualnej rzeczywistości. 

Już teraz możemy potwierdzić, że Project REsistance zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC – wiele na to wskazuje, że nie będzie to gra na VR-a.

Aktualnie możemy spojrzeć na specjalną podstronę Project REsistance.

Warto spojrzeć:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *