Star Wars 9 nie zapoczątkuje nowych historii. Reklama zapowiada wielki koniec

Najwięksi fani Gwiezdnych wojen odliczają do premiery „Star Wars 9”. Film otrzymał świeżą reklamę, która powinna wkrótce trafić do między innymi telewizji, a jej wymowny tytuł („Koniec”) powinien przygotowywać widzów na wielkie zakończenie historii.

W sprawie filmu wypowiedział się J.J. Abrams, którego słowa mogą mocno zaskoczyć, ponieważ według reżysera – „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” nie otworzy drzwi do przyszłych scenariuszy. Reżyser chce raz na zawsze zakończyć sagę i choć kolejne filmy już powstają, to jednak w jego produkcji nie powinniśmy znaleźć bezpośrednich odwołań do przyszłych wydarzeń.

Nie oznacza to oczywiście, że każdy poczuje pełne spełnienie po zobaczeniu „Star Wars: The Rise of Skywalker”. Naomi Ackie w ostatnim wywiadzie dla Metro powiedziała wprost , że zaprezentowane wydarzenia mogą wywołać „jeszcze więcej pytań”, bo „historia trwa nadal”.

Pozostaje nam tylko czekać na premierę, ale trzeba przyznać, że J.J. Abrams jak i cała ekipa najnowszego epizodu zmierzy się z wyjątkowym zadaniem.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *