Todd Howard żałuje, że Fallout 76 nie miało otwartej bety

Darujmy sobie wstęp o jakości Fallout 76. Wszyscy wiedzą, jak jest. Bethesda na swojej konferencji ujawniła kolejne detale z rozszerzeń, które trafią wkrótce do gry. Jedną z nich będzie, chociażby Battle Royale debiutujące wraz z Wastelanders.

Fallout 76 Wastelanders zapowiedziane. Nadciąga tryb Battle Royale

O samym Fallout 76 mówi też Todd Howard, który zdaje się, wyjął głowę, z sami wiecie skąd i przyznał się do błędu. Na razie jedynie w kwestii braku otwartej bety przed premierą Fallout 76.

Mam żal o to, że nie zorganizowaliśmy otwartej bety. Gdybyśmy każdemu graczowi Fallout 4 pozwolili zagrać w nasz nowy tytuł bez ograniczeń i dłużej niż trwała zamknięta beta, moglibyśmy zobaczyć, w czym leży problem.

Powiedział Howard w rozmowie z Gamespotem, której fragment zobaczycie poniżej.

Zamknięta beta została zorganizowana, by kontrolować maksymalną liczbę graczy i przygotować się pod tym względem na premierę. Chcieliśmy sprawdzić skalowanie serwerów. I to nam się udało. Jednak nie sprawdziliśmy, jak gra zachowuje się przy normalnej grze. Cóż, to była bolesna nauczka.

Czy Fallout 76 się podniesie? Będzie ciężko. Bethesda zdaje sobie sprawę i chociażby dlatego trwa aktualnie darmowy tydzień z grą, w którym możemy sprawdzić bez ograniczeń zawartość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *